30 Temmuz 2013 Salı

DARBECİLER AÇIĞA ALINSIN İnsanlığa karşı savaş açan Lanet Darbecilerden ELBİRLİĞİ İLE KURTULALIM

DARBECİLER AÇIĞA ALINSIN
İnsanlığa karşı savaş açan Lanet Darbecilerden KURTULMAK icin:
Milleti, Meclisi ve Hükümeti Vazifeye Davet Ediyoruz.

HAİN DARBECİLERİN AÇIĞA ALINMASI için 48 saat boyunca her tür mesaj ile “Yetkilileri UYARIYORUZ” eylemi yapacaklarını duyuran Adalet platformu, bazı açıklamalarda bulundu. İşte o açıklama:
     Yüksek Askerî Şûra (YAŞ) toplantısına sayılı günler kala Devletin zirvesinin hukuksuzluklara sessiz kalmamasını cuntacıları açığa almasını ve terfilerin durdurulmasını istiyoruz. Şûra üyelerinin mahkemelrde ve soruşturmalarda adı geçen subaylar ve  astsubaylar hakkında Milli İradeye ve Vicdana uygun karar vermelerini bekliyoruz. 

TSK Personel Kanunu'nun 65. maddesi, "Tutuklu ya da tahliye edilmekle beraber kovuşturma veya duruşması devam eden veya hakkında verilen hüküm henüz kesinleşmemiş bulunanların terfileri ve kademe ilerlemeleri yapılmaz." diyor.  
     Ergenekon, Kafes, Balyoz, 27 Nisan, Millete ihanet ve Kaos Planlarını, Taksim Teröristleri, Gezi Darbecileri,  son Gelişmeleri ve Ergenekon-PKK-PYD-İsrail-İran-Suriye İşbirliği iddialarını yakından takip ediyoruz.
    657 tabi memurlar bırakın mahkemede yargılanmaytı basit bir soruşturma bile geçirirken “soruşturmanın selameti açısından açığa alınırken” maalesef eli silahlı-tanklı-uçaklı  askerî personeller soruşturma geçiriyor içlerinde ihanet ile suçlananlar bile var hatta YAŞ üyeleri bikle var ama maalesef hala açığa alınmıyorlar. Sen açığa almazsan Mursi gibi Sisi gelir seni açığa alır.
    Askerî kanunların subay sicil yönetmeliğinin 65. Ve 82.maddesine göre soruşturması devam edenlerin terfi ettirilmesi söz konusu olmadığı gibi delillerin karartılmaması için Hain Darbecilerin açığa alınması bir mecburiyettir.


    Genel Kurmayın ihanetlere Sessizliği ve Cuntacıları açığa almaması üstelik 27 Nisan Muhtırasının suç duyurularımıza rağmen sonuç alamamız; Başbakan ve bakan asan bir gelenekten gelen TSK'daki ve Yargıdaki Cuntacı-hainlere güvenilemeyeceğini göstermektedir.

   Darbe suçlamalarının konuşulduğu günlerde Cumhurbaşkanı, Başbakan ve Milli Savunma Bakanı YAŞ toplantısında yapılacak emrivakilere boyun eğmesin ve cuntacıların terfilerini imzalamasın' Milletimiz de TBMM'ye, Cumhurbaşkanına, Başbakana, ve Milli Savunma ve içişleri Bakanına twitterden mesaj, Mektup,dilekce,mail, fax, sms göndererek “Hain Cuntayı Açığa Alın” “65., ve 82. maddeyle, 5506 sayılı kanunla darbecilerin açığa alınmasını, azlini veya istifasını istiyoruz”, “insanlığa savaş açan terör tüccarı Cuntayı açığa alın ki ülkemizde işsizlik önlensin huzur-barış ve kardeşlik atmosferi oluşsun” taleblerinin iletilmesini istedi.

Adalet Platformu'nun isteklerinin arasında,
1. Hain Cunta 65. ve 82. maddeyle, Hain yargıçlar da 5506 Sayılı kanunla Açığa Alınsın

2. Başbakan asmış bir gelenekten gelen Terör Tüccarı
Lanet Darbecilerin terfilerini Cumhurbaskanı onaylamasın.
3. Başbakan ve Savunma Bakanı; yüzlerce darbecinin YAŞ'da terfilerini imzalanmasın.
4. TSK askeri harcamaların OYAK'ın, Mehmetçik Vakfının hesabını versin.
5. 35.Madde gibi KırmızıKitap, Gladio, jit, jitem, özelharp, kontrgerilla, tushad ve seferlik kurulu kalksın
6. TBMM; Askeri Mahkemeyi ve OYAK lağv etsin.7. Darbe Protokolündeki Sıralama Adaletsizliği Düzeltilsin. Atanmışlar Seçilmişlerin önünde olmasın.
7. Türkiye Silahlı Kuvvetleri mutlaka Milli Savunma Bakanlığına Bağlansın.
8. İslama "irtica" diyerek Müslimanlara hakaret-zulm edenler, camiileri-ibadethaneleri , çocuklarımızı ve düşünen yazarlarımızı bombalamayı ve Heronları düşürmeyi planlayanlar ve mehmetciklerimizi katleden, İşsizliği körükleyen Terör Tüccarı hainler, Allahla ve Milletle savaşan halkın kanını emen zalimler azledilmeden ve darbecilerin malvarlığına el konulmadan Türkiyede huzur ve istikrarın olması mümkün değildir. millete hesap verin..." , "NAMUSLULAR DA EN AZ NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMALI”  gibi çarpıcı ifadeler yer alıyor.
 (Adem ÇEVİK www.Adaletplatformu.org 05322033274>)
 https://twitter.com/AdaletPlatformu #UYARIYORUZDarbecilerTerfiEttirilmesin #LanetDarbecilerAçığaALınsın65 #TSKmutlakaMSByeBağlansın #OYAKlağvedilsin #BaşbakanıUYAR
Not: SİSİ Mursiye darbe yaptığında hemen 35. Maddenin kalkması gerektiğini ifade etmiştik. Darbeci generallerin  açığa alınması için imza topladık ve 3 general açığa alındı. Şimdi de tüm darbecilerin açığa alınmasını taleb ediyoruz. Darbecilik namussuzluktur. Darbeye darbeciliğe sessizlik tecavüzcüsüne aşıklıktır. Darbecileri ve diktatörleri Mısırda, Türkiyede ve Suriyede görüyoruz. Ve destekcileri İranı ve Suud diktatörlüklerini de lanetliyoruz. Ağaçlara ve hayvanlara verilen değer kadar insanlara da değer verilmemesi darbeye destektir. Zulme, teröre ve darbeye sessizlik namussuzluktur. Sessiz şeytanlık belhum-adallıktır.
geçen yıl yaptığımız eylemlerdeki afişler
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder